Lampa bakteriobójcza UV165 - Sklep internetowy

Woda z bateriami może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia człowieka. Toksyny powstałe na skutek masy tworzyw sztucznych, metale ciężkie i inne, szkodliwe substancje warunkują coraz niższy poziom zasobów zdrowej wody pitnej. Rozwiązaniem tego problemu jest zakup sprzętu z wbudowanym systemem filtrującym, który skutecznie oczyszcza wodę z wszelkich niebezpiecznych związków chemicznych. Bakteriobójcza lampa UV165 to rewolucyjne rozwiązanie, które w bezpieczny sposób sterylizuje wodę pitną.

Lampa bakteriobójcza UV165
obrazek prezentujacy

Lampa bakteriobójcza UV165 - Oferta

Badania Ministerstwa Ochrony Środowiska w Polsce wykazują, że wody 1-szej klasy jest w Polsce już tylko 2,4%. Oznacza to, że większość wody w kranach stanowi potencjalne zagrożenie dla organizmu. Lampa UV to innowacyjne rozwiązanie, które za pomocą promieni ultrafioletowych eliminuje z wody 98-99% bakterii i wirusów. Wiele osób, zastanawiających się nad zakupem odpowiedniego filtra, boi się o walory smakowe przefiltrowanej wody. Działanie lampy nie wpływa jednak negatywnie na parametry organoleptyczne.

Lampa UV165 - Specyfikacja produktu

Jak się okazuje, naturalna i w pełni bezpieczna dezynfekcja wody jest możliwa. Wszystko za sprawą bakteriobójczej lampy UV, która łączy w sobie bezpieczne rozwiązania techniczne z wysokim poziomem skuteczności. Lampa działa za sprawą promienników wyładowczych gazowych, w których znajduje się para rtęci. To właśnie ona odpowiada za emitowanie promieniowania eliminującego bakterie i zanieczyszczenia. Warto również wiedzieć, że ten rodzaj lampy można zastosować do dezynfekcji innych niż woda cieczy (np. mleko).

Lampa do dezynfekcji UV165 - Cena

Systemy filtrujące to rozsądna inwestycja, której skuteczność potwierdzona jest masą badań naukowych i setkami pozytywnych opinii konsumentów. Sklep Osmoza oferuje lampę UV do dezynfekcji wody w konkurencyjnej cenie, zapewniając przy tym najwyższy poziom skuteczności, nawet przy wzmożonej eksploatacji. Koszt zakupu lampy zwraca się w zależności od stopnia użytkowania wody. Jest to rozwiązanie poprawiające jakość naszego życia, jak również życia planety, na której egzystujemy.

Lampa bakteriobójcza UV165 - Opinie

Lampa Bakteriobójcza UV cieszy się pozytywnymi opiniami klientów. Nowoczesne, innowacyjne rozwiązanie, najwyższy stopień skuteczności, wydajność oraz konkurencyjna cena to tylko część aspektów, które doceniają korzystający z tego produktu konsumenci. Naukowcy oraz eksperci ds. wody pitnej ostrzegają, że uzyskiwanie dobrej jakości wody ze studni lub z ujęcia lokalnego to stale rosnący problem. Warto więc postawić na skuteczny i sprawdzony sprzęt, który z łatwością wyeliminuje wszelkie szkodliwe substancje.