Lampa bakteriobójcza UV25 - Sklep

Lampa bakteriobójcza to nowoczesne urządzenie, umożliwiające szybkie, a zarazem wysoce skuteczne, oczyszczenie wody, a także innych cieczy i powietrza. Jej działanie oparte jest na zaawansowanych technologiach, które działają jednak w naturalny sposób, nie zmieniając składu chemicznego czy fizycznego wody. Co ważne, lampa jest nie tylko skuteczna, ale również w pełni bezpieczna, a także intuicyjna w obsłudze i łatwa w serwisowaniu. W zestawie otrzymujemy dezynfekant – profesjonalny środek wraz z filtrem, który pozwoli na skuteczne zdezynfekowanie instalacji.

Lampa bakteriobójcza UV25
obrazek prezentujacy

Profesjonalna Lampa bakteriobójcza UV25

Prezentowana lampa bakteriobójcza została wykonana ze szkła kwarcowego, zawierającego parę rtęci, która po wzbudzeniu emituje promieniowanie w spektrum UV-C, określane również jako obszar bakteriobójczy. Trzeba zaznaczyć również, że urządzenie działa niszcząco także na wirusy. Lampa UV pozwala na wyeliminowanie aż 98-99% wspomnianych mikroorganizmów. Urządzenie montuje się na głównym ujęciu wody danego budynku, zaraz za hydroforem i filtrami. Koszty eksploatacyjne ograniczają się wyłącznie do wymiany promiennika raz na rok.

Lampa UV25 - Specyfikacja

Lampa cechuje się niezwykłą wydajnością – praca jednego promiennika trwa aż 9 tysięcy godzin, gwarantując 21,6 litrów oczyszczonej wody na minutę. Graniczna temperatura pracy urządzenia to 40 stopni, co jest optymalną wartością w polskich warunkach. Obudowa wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a każda lampa posiada atest PZH. Wymiary są niewielkie i osiągają 58,5 cm w przypadku długości oraz 6 cm, jeśli chodzi o średnicę. Żarnik UV charakteryzuje się mocą 25 W. Razem z rurą osłonową oraz zasilaczem stanowi element wymienny i zawsze dostępny w ofercie.

Lampa bakteriobójcza (UV25) – cena

O atrakcyjności oferty stanowi fakt, że lampa bakteriobójcza cechuje się doskonałą wydajnością, a przy tym – przystępną ceną, która ze względu na specyfikację urządzenia jawi się jako niezwykle korzystna. Gwarancja producenta, bardzo długa żywotność lampy oraz jej skuteczność z powodzeniem zachęcają do zakupu. Sklep.osmoza.pl oferuje ponadto możliwość jej nabycia w wygodnych i opłacalnych ratach, z których korzysta wiele klientów.

Lampa bakteriobójcza UV25 – opinie zadowolonych klientów

Mam już tą lampę od roku i ani razu nie nią nie narzekałem. Woda jest zawsze czysta i smaczna. Moim zdaniem cena jak najbardziej adekwatna do jakości. Lampa przyszła solidnie zapakowana, montuje się ją bardzo łatwo


Bartek

Przepływ rzeczywiście jest taki jak gwarantowany, nigdy nie zabrakło nam czystej wody. Lampa jest serio mała, a dużo daje, uważam że jest bardzo wydajna. Woda ma taką samą strukturę jak zawsze, ale smakuje lepiej. Bardzo dobra cena, szybka wysyłka. Wszystko bezproblemowe.


Monika

Polecam lampe. Super urzadzenie, ktore pozwala szybko oczyscic wode, bardziej wydajne niz inne rozwiazania. Niezaleznie od temperatury zawsze wydajnie pracuje, ani razu nie bylo problemu. Nie trzeba duzo placic zeby wszystko dzialalo. Dla mnie bomba


Anna

Czuć, że jest to wysoka jakość, nawet po samej obudowie, ale i w smaku wody. No i z ciekawości badałem kilka razy próbki wody pod mikroskopem (takie zboczenie zawodowe). Jeszcze się nie zdarzyło, żeby coś w nich sobie żyło. Lampę bardzo polecam


Patryk

Byłem sceptyczny co do tej lampy, ale końcowo jestem z niej bardzo zadowolony. Jest mała, ale rzeczywiście bardzo wydajna. Łatwo się jej używa i nietrudno ją zainstalować, co jak dla mnie jest na duży plus. Dobra cena jak na taką jakość. Polecam!


Przemek

nie spodziewałam się tego ale woda smakuje znacznie lepiej niż wcześniej. Cieszę się, że kupiliśmy tę lampę. Działa sprawnie i nigdy nie ma z nią problemów, nawet w największe upały. Testujemy już drugi miesiąc jak na razie super. Godna polecenia


Hania